Úklid domácností, firem i úklid výrobních hal!

01.08.2023

Potřebujete zařídit úklid? Stačí se nám ozvat a zbytek už vyřešíme my!

  • Úklid domácností, firem i úklid výrobních hal!
    Úklid domácností, firem i úklid výrobních hal!

Mimořádný úklid je záležitostí časově velmi náročnou. Pro naši společnost ÚKLID PRESTO není ani jednorázový úklid jakéhokoli rozsahu žádným problémem. Rychle a spolehlivě uklidíme právě dokončené novostavby či rekonstruované prostory, bez potíží zvládneme rozsáhlý úklid po malířích nebo závěrečné úpravy před kolaudací. Jednorázový úklid můžeme provést jak v interiérech, tak ve venkovních prostorách všech objektů, domů a bytů. Vyčistíme opláštění a prosklení budov, umyjeme okna, vyčistíme koberce

 

Úklidové služby pro firmy v Plzni

Naše úklidová firma poskytuje ve městě Plzeň a širokém okolí profesionální úklidové služby pro firmy. Nabízíme jak jednorázové úklidy, tak i komplexní zajištění pravidelného denního úklidového servisu kancelářských prostor včetně výrobního zázemí. Nedílnou součástí této oblasti úklidu je zabezpečení zásobování hygienického spotřebního materiálu dle potřeb každého zákazníka.

 

Úklid výrobních hal a komerčních prostor v regionu Plzeň

Naše úklidová firma se specializuje také na jednorázové úklidy většího rozsahu, které provádí jak v novostavbách výrobních hal, tak i v halách, které jsou již v provozu. Jedná se především o strojové čištění pevných podlahových krytin, vjezdových vrat, prosklených stěn a stropního osvětlení včetně technického vedení.

 

Úklid domácností v Plzeňském regionu

Důležitou součástí námi poskytovaných služeb je také úklid domácností. Úklid domácností provádíme jak u bytů, tak i u domů či rodinných sídel. Námi prováděný úklid domácností zahrnuje úklidové služby jako strojové čištění podlah a čalounění, kompletní mytí oken a parní čištění koupelen, sociálního zařízení, topení, osvětlení a kuchyňské linky včetně utření prachu.