Úklid kanceláří v Plzni

Komplexní úklid kanceláří a firem v Plzni již od roku 1993

Úklidová firma ÚKLID-PRESTO, s. r. o. sídlí v Plzni a již od roku 1993 poskytuje v celém západočeském regionu profesionální úklidové služby. Nabízíme svým zákazníkům jak komplexní úklid kanceláří, výrobních hal a komerčních prostor. Zároveň provádíme kolaudační úklidy a zajišťujeme úklidové služby pro SVJ. Ke své činnosti využíváme moderní úklidovou techniku s profesionální úklidovou chemií.
IMAGE:

Úklidové služby pro firmy v Plzni

Naše úklidová firma poskytuje ve městě Plzeň a širokém okolí profesionální úklidové služby pro firmy. Nabízíme jak jednorázové úklidy, tak i komplexní zajištění pravidelného denního úklidového servisu kancelářských prostor včetně výrobního zázemí. Nedílnou součástí této oblasti úklidu je zabezpečení zásobování hygienického spotřebního materiálu dle potřeb každého zákazníka.

Úklid plzeňských kanceláří

Zajišťujeme pravidelný úklid kanceláří ve firmách, budovách státní správy a různých provozovnách. Úklid kanceláří v Plzni zahrnuje čištění podlahových krytin, dezinfekci sociálního zařízení, utírání prachu na volně dostupných plochách a likvidaci odpadu. Součástí denního úklidového programu je také doplňování hygienického materiálu a kompletní servis provozu kuchyněk.

Úklid výrobních hal a komerčních prostor v regionu Plzeň

Naše úklidová firma se specializuje také na jednorázové úklidy většího rozsahu, které provádí jak v novostavbách výrobních hal, tak i v halách, které jsou již v provozu. Jedná se především o strojové čištění pevných podlahových krytin, vjezdových vrat, prosklených stěn a stropního osvětlení včetně technického vedení.

Úklid domácností v Plzeňském regionu

Důležitou součástí námi poskytovaných služeb je také úklid domácností. Úklid domácností provádíme jak u bytů, tak i u domů či rodinných sídel. Námi prováděný úklid domácností zahrnuje úklidové služby jako strojové čištění podlah a čalounění, kompletní mytí oken a parní čištění koupelen, sociálního zařízení, topení, osvětlení a kuchyňské linky včetně utření prachu.

Úklidový servis pro SVJ v Plzni

Úklid pro SVJ je cíleně zaměřen na pravidelnou údržbu společných částí bytových domů včetně sklepních prostor či garážových stání. Nabízíme pravidelný úklidový servis, generální – jednorázový po rekonstrukcích a revitalizacích či po malování.