Dlouholeté partnerství naší firmy s FC Viktoria Plzeň

03.03.2020

Ve čtvrtek 27.2.2020 byla podepsána nová partnerská smlouva mezi FC Viktoria Plzeň a naší firmou Úklid Presto s.r.o

  • Dlouholeté partnerství naší firmy s FC Viktoria Plzeň
    Dlouholeté partnerství naší firmy s FC Viktoria Plzeň

Jsme partneři FC Viktoria Plzeň!

 

V průběhu minulého týdne byla opětovně podepsána nová partnerská smlouva mezi FC Viktoria Plzeň a naší firmou, což znamená, že i na rok 2020 jsme partnerem úspěšného fotbalového klubu. 

Partnerství mezi naší firmou a fotbalovým klubem bylo zahájeno již v době, kdy FC Viktoria působila především v druhé lize a neřadila se mezi fotbalovou špičku jako je tomu v dnešních dnech. Jsme pyšní na to, že se FC Viktoria dopracovala na samotný vrchol a zároveň jsme nevýslovně hrdí, že naše firma stála po celou dobu této tvrdé práce a cesty na vrchol po boku jako partner klubu. 

Vzniklé partnerství poskytuje benefity i pro naše stále zaměstnance a partnery, pro které dostáváme právě v rámci partnerské smlouvy vstupenky na zápasy, VIP karty a podobné "balíčky", díky kterým si mohou užít utkání na evropské úrovni.  


 IMAGE:


Mimo jiné se v rámci setkání opět vrátil na stadion i bývalý hráč FC Viktoria Plzeň Aleš Jindra, který je nyní spolumajitelem společnosti Úklid Presto s.r.o, aby podepsal smlouvu o partnerství na rok 2020. Podepsání proběhlo se zástupci fotbalového klubu, jmenovitě s marketingovým ředitelem Jaromírem Hamouzem a technickým ředitelem klubu Tomášem Samcem. (viz fotografie).